Planowane wyłączenie wody

Informujemy, że z powodu awarii przyłącza wodociągowego do budynku przy ul. Lotników Polskich 1 w dniu dzisiejszym (tj.26-05-2017 r.) od godziny 9 – 12 nastąpi przerwa w dostawie wody  dla odbiorców z następujących ulic: Kolejowa i Sportowa. W związku z tym może nastąpić również spadek ciśnienia wody przy ulicach 3-go Maja, Zagrodzieńska i Grunwaldzka.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY !


 
Nowe taryfy za zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków PDF Drukuj Email
wtorek, 18 kwietnia 2017 14:55

InfoRejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Złotoryi ogłasza nowe taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków. Nowe taryfy obowiązują od 1 maja 2017 r.

Pobierz informację o nowych stawkach.

 


 
PDF Drukuj Email

 

Z uwagi na doniesienia mieszkańców Złotoryi o fałszywych osobach podających się za pracowników Spółki montujących czujniki gazu w mieszkaniach Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Złotoryi informuje, że nie świadczy ww. usługi.

 

Stop oszustomJednocześnie należy pamiętać, że nasi pracownicy posiadają imienne identyfikatory opatrzone zdjęciem, logo Firmy oraz podpisem członków Zarządu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o pilny kontakt telefoniczny z pracownikami Spółki lub pod numer alarmowy Policji 997 lub 112.

Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Zarząd RPK Sp. z o.o.
w Złotoryi 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5