Dbałość o ochronę środowiska PDF Drukuj Email
środa, 25 marca 2020 13:03

Mając na względzie dbałość o ochronę środowiska i racjonalną gospodarkę ziemskimi zasobami naturalnymi Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. w Złotoryi informuje, że wszyscy nasi kontrahenci, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie faktur za dostawę wody i odbiór ścieków drogą elektroniczną, będą otrzymywali niższą opłatę abonamentową, poczynając od czerwca 2021r.

Wzór stosownego oświadczenia znajduje się na naszej stronie internetowej www.rpk.pl oraz dostępny jest w siedzibie firmy przy al. Miłej 2 w Złotoryi.

Wypełnione oświadczenie można dostarczyć do nas wysyłając je na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Pracownicy nie będą dokonywać odczytów wodomierzy PDF Drukuj Email
piątek, 13 marca 2020 13:28

Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o w Złotoryi w związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce informuje, iż od dnia 13.03.2020 r. do odwołania pracownicy Oddziału Wodociągów i Kanalizacji nie będą dokonywać odczytów wodomierzy w budynkach wielololokalowych, oraz w domkach i zakładach pracy wyposażonych w wodomierze bez nakładek radiowych.

Faktury będą wystawiane na podstawie prognoz obliczanych ze średniego zużycia z poprzednich miesięcy obrachunkowych.

Istnieje możliwość podawania wskazań wodomierza telefonicznie pod nr tel. 76 87 83 162 lub 76 87 83 137 wew. 16.

Jednocześnie informujemy, iż wszelkie różnice wynikające ze wskazań wodomierzy zostaną skorygowane w następnym okresie rozliczeniowym.

 
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa PDF Drukuj Email
czwartek, 12 marca 2020 14:21

OGŁOSZENIE!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i realnym zagrożeniem zachorowań, Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Złotoryi informuje, że Spółka od dnia 13.03.2020 r. będzie zamknięta.
Załatwienie wszelkich spraw będzie możliwe telefonicznie lub meilowo (dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej).
Nie będzie możliwe załatwienie spraw bezpośrednio w działach i oddziałach Spółki.
Za utrudnienia przepraszamy.
Powyższe obowiązuje do odwołania.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 23