Zamówienia do 14.000 euroProjekt na dobór i montaz pompy ciepła PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 lutego 2021 14:53

Zaproszenie do składania ofert.

Nr postępowania  ZP/21/2021

Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Złotoryi al. Miła 2, 59-500 Złotoryja zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie projektu doboru i montażu pompy ciepła.

Dane:

Budynek biurowy parterowy o pow. 270,00 m2.

Adres 59-500 Złotoryja ul. Kolejowa 1.

Instalacja c.o. i c.w.u. – ogrzewana elektrycznie, kocioł c.o. elektryczny o mocy 25 kW. Suma mocy grzejników - 24 kW.

Oczekiwania Zamawiającego:

Projekt winien zawierać min. obliczenia zapotrzebowania na energie cieplną w budynku, dobór odpowiedniej pompy cieplnej i urządzeń. Okres zwrotu nakładów inwestycji. Ofertę prosimy złożyć na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 2 marca 2020 r. W ofercie prosimy podanie ceny oraz terminu wykonania dokumentacji. Kontakt z osobami prowadzącymi sprawę e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 76 50 65 215, lub 76 50 65 213.

W załączniku schemat instalacji centralnego ogrzewania i mapa sytuacyjna.

1. Plan sytuacyjny

2. Schemat instalacji CO

 
Wykonanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych administrowanych przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. w Złotoryi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 lutego 2021 14:36

Zaproszenie do składania ofert

Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Złotoryi

zaprasza do złożenia oferty na wykonanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych administrowanych przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o. w Złotoryi.

1. Zaproszenie do składania ofert

2. Formularz cenowy

3. Przeglądy techniczne budynków 2021

4. Wykaz osób

5. Wzór umowy

6. Oświadczenie wykonawcy

7. Oświadczenie Wykonawcy - RODO

 
Wykonanie muralu, graffiti lub baneru na trzech ścianach budynku hydroforni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 grudnia 2020 14:49

Zaproszenie do składania ofert

Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Złotoryi

zaprasza do złożenia oferty na wykonanie muralu, graffiti lub baneru na trzech ścianach budynku hydroforni przy ul. Hożej w Złotoryi. W ofercie należy uwzględnić przygotowanie wizualizacji/projektu oraz wykonanie muralu, graffiti lub baneru. Przybliżone wymiary obiektu zostały przedstawione w dokumentacji fotograficznej (załącznik nr 1).

Oferty z podaniem ceny wykonania ww. zadania należy przesłać drogą elektroniczną na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 10 grudnia 2020 r.

Załącznik nr 1 - zdjęcia ścian hydroforni

 
Zaproszenie do składania ofer PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 października 2020 10:59

Zaproszenie do składania ofert

Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Złotoryi

zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie badania stanu technicznego (ekspertyzy) budynku zlokalizowanego w Złotoryi przy ul. Kolejowej 1 i ustalenie przyczyn powstania zarysowań i spękań na ścianach oraz przedstawienie odpowiedniej technologii ich usunięcia.

Oferty z podaniem ceny wykonania ekspertyzy prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 18 grudnia 2020 r.